,

TYSIĄC PIĘĆSET STO DZIEWIĘĆSET

Takie żartobliwe powiedzenie.

A w naszej Redakcji – mówimy je z dumą i ulgą. Że dotrwaliśmy. Że trud warto było ponieść. Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym Poprzednikom tworzącym Redakcję.

Miło, gdy do nas mówią od kilku dni: „Szacun za konsekwencję”.

Modlimy się gorąco, by choć jeden artykuł, jedno zdanie, jeden wyraz, jedna wydrukowana myśl przemieniły czyjeś serce, czyjeś życie. Nauka Jezusa wzywa nas do życia bardzo szlachetnego. Dzięki Jego Obecności przy nas możemy żyć zawsze lepiej niż żyjemy.

Warto szukać tych chwil i miejsc, gdzie możemy być lepsi.

Na pewno taką rzeczywistością jest nasza obecna Redakcja. Serdecznie do niej zapraszamy.

A ufamy, że każdy ekran, na którym wyświetla się mojaparafia24.pl lub facebook.com/mojaparafia i każdy stół, na którym leży nasza papierowa Gazetka też stają się rzeczywistością zapraszającą do tego, by być lepszym człowiekiem.

Tysiąc pięćset sto dziewięćset. Na facebook’u zaprosiliśmy naszych Czytelników – może stu się uzbiera – by poskakali sobie 15 minut, czyli 900 sekund na skakance. Warto - świętując - zrobić cos dla swego zdrowia i kondycji.

Nie wiemy, jak uda się nam z dzisiejszym wieczornym recitalem w małym kościele. Ale na pewno będzie aż dwa razy
po 900 sekund, by PATRZEĆ na Pana w białej Hostii. Czy przyjdzie stu Czytelników?

Nie ukrywamy też, że przez toczącą się niedaleko wojnę popadliśmy nieco w kłopoty finansowe. Bylibyśmy spokojni, gdyby właśnie wpadło i 1500 i 100 i 900… Ufamy, że z drobnych złotóweczek i pięćdziesięciogroszówek uzbiera się suma, która pozwoli przetrwać nam trudniejszy finansowo czas.

Cieszymy się, że Gazetkę ciągle można wziąć bezpłatnie. Cieszymy się, że coraz więcej osób odwiedza nasze internetowe strony. Dziękujemy za każdą chwilę modlitwy za Redakcję, dziękujemy za każdą - choćby najdrobniejszą - złożoną do skarbonki ofiarę.

A przede wszystkim dziękujemy Bogu za Ciebie, który czytasz te słowa!